Jednorazowy elektroniczny papieros EGQ
1. D18 to urządzenie jednorazowego użytku, napełnione najwyższej jakości e-sokami, mieszczące do 800 zaciągnięć, co odpowiada 30 papierosom, co czyni go idealnym urządzeniem dla użytkowników przechodzących z palenia na wapowanie.
2.E-papieros jednorazowy D18 zawiera 3,2ml płynu nikotynowego, który zawiera 2% nikotyny.
Opis
Jednorazowy elektroniczny papieros EGQ
Jednorazowy elektroniczny papieros D18,EGQ, to urządzenie jednorazowego użytku, fabrycznie napełnione najwyższej jakości e-sokami. Wydajność 800 zaciągnięć odpowiada 30 papierosom, co czyni go idealnym urządzeniem dla osób przechodzących z palenia na wapowanie.
D18,EGQ Jednorazowy elektroniczny papieros, jako jednorazowy e-papieros popularnej marki EGQ. Dzięki baterii o pojemności 550 mAh może zużyć do 800 zaciągnięć.
Jednorazowe urządzenie do papierosów elektronicznych D18, Elektroniczny Papieros Jednorazowy EGQ, posiada do wyboru różnorodne smaki, takie jak: truskawka, mięta, ananas, mango, banan, jagoda itp. Jeśli chcesz spróbować różnych smaków, skontaktuj się z nami.
Jednorazowy e-papieros D18 zawiera 3,2ml płynu nikotynowego E, który zawiera 2% nikotyny, co może złagodzić mękę nikotyny. A w razie potrzeby podajemy D18 z zerową zawartością nikotyny, aby uniknąć uzależnienia od nikotyny.
Jednorazowy e-papieros D18, jednorazowy elektroniczny papieros EGQ, to przełącznik pneumatyczny, wystarczy zaciągnąć się, aby uzyskać e-papierosa.
Mam nadzieję, że wszyscy nowi i starzy klienci złożą zamówienie, dziękuję!
Jego szczegóły są następujące:
| Nikotyna | 2% sól nikotynowa |
| Płyn E | 3,2 ml płynu E |
| Ptyś | 800 zaciągnięć na urządzenie |
| Przełącznik | Kontrola przepływu powietrza |
| Bbateria | Zintegrowana bateria 550 mAh |
| Smak | Można wybrać 10 smaków |
| Pudełko upominkowe | 10 sztuk w jednym pudełku prezentowym |
| Karton | 400 sztuk w jednym kartonie |
| G.W | 20,5 kg |
| POMIAR | 55,5*28,5*30 cm |
Pytania:
1.Czy para to to samo co dym?
Z definicji dym to „widoczna zawiesina węgla lub innych cząstek w powietrzu, zwykle powstająca w wyniku spalania materiału”. Natomiast para to „substancja, zwłaszcza taka, która zwykle jest ciekła lub stała, rozproszona lub zawieszona w powietrzu”.
2.Co robi z tobą palenie oparów?
Płuca: Substancje smakowe, takie jak diacetyl, mogą trwale uszkodzić płuca. Wdychanie najdrobniejszych cząstek oparów może powodować ataki astmy, kaszel, świszczący oddech i duszność.
3.Czy wdychanie oparów jest w porządku?
To jest bezpieczne! Pod koniec dnia, kiedy przejdziesz na wapowanie, możesz wdychać lub nie; to zależy od ciebie. Tak czy inaczej, możesz cieszyć się smakiem i odtworzyć uczucie palenia. W końcu to jest najważniejsze.
Często zadawane pytania
P: Czy dostarczasz próbki? Czy jest to bezpłatne czy dodatkowe?
Odp .: Zapewniamy naszym klientom bezpłatne próbki. Jeśli próbka wymaga dostosowania, pobierzemy odpowiednią opłatę.
P: Jakie są warunki płatności?
Odp.: Zwykle akceptujemy płatności T/T lub Akredytywa. Zapłać 50% z góry, rozpoczniemy produkcję, po uregulowaniu salda wyślemy.
P: Co zrobić ze zwrotem?
Odp.: Nie przyjmujemy zwrotów, jeśli nie ma problemu z produktem.
Jeśli dzieje się tak z powodu produktu, zapewnimy wsparcie techniczne i odpowiednią obsługę posprzedażną.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również













