OEM / ODM Jednorazowy fabrycznie nowy elektroniczny papieros
1.Lekkie, czyste i higieniczne jednorazowe pudełko na papierosy elektroniczne Szukasz lekkiego, czystego i higienicznego jednorazowego pudełka na papierosy elektroniczne?
2. Nie szukaj dalej niż D36S! Dzięki 14 ml e-liquidu ten jednorazowy produkt może zapewnić do 8000 zaciągnięć.
Opis
Lekkie, czyste i higieniczne jednorazowe pudełko na papierosy elektroniczne
Jednorazowe etui na e-papierosy D36B zapewnia czystsze i bardziej higieniczne wapowanie!
Ten jednorazowy e-papieros D36B jest lekki i przenośny, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia.
D36B jest wyposażony w baterię 550 mAh i 14 ml e-liquidu, dzięki czemu możesz zaciągnąć się 8000 razy, zanim będziesz musiał wyrzucić urządzenie.
Ponadto D36B oferuje również różnorodne smaki owocowe, a także możesz dostosować je u nas do swoich potrzeb, aby uzyskać spersonalizowane wrażenia z wapowania.
Zamów teraz, aby poprawić swoje wrażenia z wapowania!
Jego szczegóły są następujące:
| Sól nikotynowa | 2% sól nikotynowa |
| Płyn E | 14ml płynu E |
| Pufy | 8000 zaciągnięć na urządzenie |
| Przełącznik | Kontrola przepływu powietrza |
| Bateria | Zintegrowana bateria 650 mAh |
| G.W | 28 kg |
| Smak | Można wybrać 10 smaków |
| Pudełko upominkowe | 10 sztuk w jednym pudełku upominkowym |
| Karton | 400 sztuk w jednym kartonie |
| POMIAR | 55,5*28,5*30 cm |
Pytania:
1. Dlaczego nastolatki wapują?
Dlaczego nastolatki wapują? Nastolatki często wapująponieważ waporyzatory mają ciekawe smaki, eleganckie, kuszące opakowania i można je ładować przez port USB. Nastolatkom wmawiano, że waporyzatory są znacznie mniej szkodliwe niż papierosy.
2. Czy Twoje płuca mogą się zagoić po wapowaniu?
Vaping i popcornowe płuca
Do aromatyzowanych e-liquidów często dodaje się diacetyl w celu wzmocnienia smaku. Wdychanie diacetylu powoduje stan zapalny i może prowadzić do trwałych blizn w najmniejszych gałęziach dróg oddechowych – płucach popcornu – co utrudnia oddychanie.Płuco popcornu nie ma trwałego leczenia.
3.Ile zaciągnięć vape równa się wypaleniu papierosa?
Według szacunków przeciętny palacz kończy papierosa po około 10–15 zaciągnięciach w ciągu 5–8 minut. Biorąc pod uwagę, że waper używa 5% e-liquidu z nikotyną w podstawowym urządzeniu w postaci kapsułki do wielokrotnego napełniania, może potrzebować czegoś pomiędzy30-50 zaciągnięćprzyjąć podobną ilość nikotyny.
Często zadawane pytania
P: Czy dostarczasz próbki? Czy jest to bezpłatne czy dodatkowe?
Odp .: Zapewniamy naszym klientom bezpłatne próbki. Jeśli próbka wymaga dostosowania, pobierzemy odpowiednią opłatę.
P: Jakie są warunki płatności?
Odp.: Zwykle akceptujemy płatności T/T lub Akredytywa. Zapłać 50% z góry, rozpoczniemy produkcję, po uregulowaniu salda wyślemy.
P: Co zrobić ze zwrotem?
Odp.: Nie przyjmujemy zwrotów, jeśli nie ma problemu z produktem.
Jeśli dzieje się tak z powodu produktu, zapewnimy wsparcie techniczne i odpowiednią obsługę posprzedażną.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również










