Crystal 600 Puffs elektroniczny papieros
1,600 zaciągnięć, elektroniczny papieros, kryształowy pióro Vape.
2.10 Smaki o smaku owocowym.
Opis
Square Vape
Dzisiaj porozmawiamy o funkcjach i zaletach jednorazowych e-papierosów C15.
C15 jednorazowe e-papierosy mają baterię 550 mAh, która może zaspokoić potrzeby użytkowników do długoterminowego użytku.
Ten e-papieros ma również różne smaki do wyboru.
C15 jednorazowe e-papierosy są bezpieczniejsze i bardziej nieszkodliwe niż tradycyjne papierosy, co pozwala cieszyć się smakiem tytoniu w pomieszczeniu.
Jeśli jeszcze nie zacząłeś używać e-papierosów, równie dobrze możesz rozważyć e-papierosy jednorazowe C15 i uczynić go zdrowszym i bardziej modnym wyborem dla Ciebie.
Szczegóły są następujące:
| Sól nikotyny | 2% nikotyna |
| E płyn | 2 ml |
| Zaciągnięcia | 600 zaciągnięć na urządzenie |
| Przełącznik | Kontrola przepływu powietrza |
| Bateria | Zintegrowana bateria 550 mAh |
| Smaki | Można wybrać 10 smaków |
| Pudełko na prezent | 10pcs w jednym pudełku prezentowym |
| Karton | 400pcs w jednym kartonie |
| GW | 16,5 kg |
| Miernik |
55*28*29.5 |
Pytania:
1. Jak złe jest vaping w 2024 roku?
Czy Vaping jest bezpieczny? Nie. Mimo że badania trwają, wapowanie było powiązane z chorobami serca, chorobami płuc i ciężkim uszkodzeniem płuc.
2. Czy wapka złe dla nerek?
Dlatego,Wapowanie zarówno e-papierosów zawierających nikotynę, jak i bez nikotyny może potencjalnie przenosić zwiększone ryzyko rozwoju chorób nerek.
3. Jakie uszkodzenie może wyrządzić twoje ciało?
E-papierosy wytwarzają szereg niebezpiecznych chemikaliów, w tym aldehyd aldehyd, akroleinę i formaldehyd. Te aldehydy mogą powodowaćchoroba płuc, a także choroba sercowo -naczyniowa (serce). E-papierosy zawierają również akroleinę, herbicyd, przede wszystkim do zabijania chwastów.
FAQ
P: Czy jesteś firmą handlową czy producentem?
Odp.: Jesteśmy produkcją elektronicznych papierosów, mamy nadzieję, że zrobię z tobą biznes! Dziękuję!
P: Kiedy zwykle otrzymujesz odpowiedź?
Odp.: Wszystkie zapytania zostaną przetworzone w ciągu 24 godzin
P: Jakie są Twoje warunki płatności?
Odp.: Zwykle przyjmujemy płatność według t/t lub l/c. Zapłać 50% z góry, po opłaceniu salda zaczniemy produkcję.
P: Jak długo jest czas dostawy?
Odp.: Jeśli towary są w magazynie, ogólnie 1-5 dni. Jeśli nie ma zapasów, jest to określane zgodnie z ilością i zwykle zajmuje to 1-2.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również














