Papieros 2% Nic
1.COO7 jednorazowy papieros elektroniczny to jednorazowy papieros elektroniczny, który wkracza w dziedzinę papierosów elektronicznych.
2.C007 zawiera płyn do e-papierosów o pojemności 5,5ml, który zawiera 2% soli nikotyny.
Opis
Papieros 2% Nic
Jednorazowy papieros elektroniczny COO7, 2% Nic Cigarette, to jednorazowy papieros elektroniczny, który wkracza na rynek papierosów elektronicznych.
Dedykowana seria dla każdego użytkownika fajki wodnej i każdego, kto lubi owocowy, wędzony smak.
Z przyjemnością oferujemy Państwu jednorazową usługę 2000 zaciągnięć C007!
C007, 2% Nic Cigarette, zawiera 5,5 ml płynu do e-papierosów, który zawiera 2% soli nikotyny, co można określić jako stosunkowo solidny jednorazowy e-papieros. Jeśli chodzi o ten elektroniczny papieros, może on dostarczyć 2000 zaciągnięć.
Jednorazowy e-papieros C007, 2% Nic Cigarette, ma baterię o pojemności 1000 mAh, która w zupełności wystarczy, abyśmy mogli całkowicie zużyć 5,5 ml płynu do e-papierosa, nie marnując go.
Jednorazowy papieros elektroniczny C007, 2% Nic Cigarette, posiada system kontroli przepływu powietrza, to znaczy jest to przełącznik pneumatyczny.
Wystarczy zaciągnąć się, aby uruchomić maszynę i otrzymać wymarzony elektroniczny papieros. Wygodny i trwały.
Witamy nowych i starych klientów, którzy przyjdą kupić! ! !
Jego szczegóły są następujące:
| Nikotyna | 2% sól nikotynowa |
| Płyn E | 5,5 ml płynu E |
| Ptyś | 2000 zaciągnięć na urządzenie |
| Przełącznik | Kontrola przepływu powietrza |
| Bateria | Pojemność baterii 1000mAH |
| Smak | Można wybrać 10 smaków |
| Pudełko upominkowe | 10 sztuk w jednym pudełku upominkowym |
| Karton | 400 sztuk w jednym kartonie |
| G.W | 21 kg |
| POMIAR | 55,5*28,5*30 cm |
Pytania:
1.Ile trafień vape'a równa się jednemu papierosowi?
Kiedy uśredniamy to w formie zaciągnięć, oznacza to, że musiałbyś wypić 500 waporyzatorów, aby uzyskać tyle nikotyny, ile z jednego papierosa. To ogromna różnica w spożyciu nikotyny! Należy pamiętać, że niektóre e-liquidy mają niższy poziom nikotyny.
2.Ile zaciągnięć vape’a powinieneś mieć?
Nie ma czegoś takiego jak „normalność” i można przyjąć kilka zaciągnięć dziennie. Dopuszczalne dzienne spożycie nikotyny różni się w zależności od wielu czynników biologicznych i stylu życia.
3.Jaki waporyzator ma najniższą nikotynę?
3 mg nikotyny — jest to najniższy poziom nikotyny, jaki można uzyskać w płynie (chyba że sam ją zmieszasz z kilkoma 0 mg w celu jej rozcieńczenia). Jest to często idealny ostatni krok dla osób rezygnujących z palenia, które ograniczyły spożycie prawie do zera.
Często zadawane pytania
P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Jesteśmy producentem papierosów elektronicznych, mamy nadzieję nawiązać z Tobą współpracę! Dziękuję!
P: Kiedy zazwyczaj otrzymujesz odpowiedź?
Odp.: Wszystkie zapytania zostaną rozpatrzone w ciągu 24 godzin.
P: Co zrobić ze zwrotem?
Odp.: Nie przyjmujemy zwrotów, jeśli nie ma problemu z produktem.
Jeśli dzieje się tak z powodu produktu, zapewnimy wsparcie techniczne i odpowiednią obsługę posprzedażną.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również













