Jednorazowy e-papieros 800 Puff Bar
1. Elektroniczny papieros D27 ma kształt stożka, z małym na dole i dużym na górze.
2. Oczywiście patrząc na zdjęcia, nadal istnieje wiele różnic.
Opis
Jednorazowy e-papieros 800 Puff Bar
Elektroniczny papieros D27, nazywany także jednorazowym e-papierosem 800 Puff Bar, ma kształt stożka, z małym na dole i dużym na górze. Oczywiście patrząc na zdjęcia, nadal istnieje wiele różnic.
Jest to bardzo szczególne w przypadku uchwytu na papierosa, jak mogę to powiedzieć? Jednorazowy e-papieros 800 Puff Bar daje po prostu bardzo łagodne uczucie. Design, czyli sztuka, to właśnie to. Tak czy siak, jest pięknie, nie mogę powiedzieć, krótko mówiąc, jest bardzo atrakcyjne. Zapraszamy do uważnego oglądania.
E-papieros D27 został zaprojektowany tak, aby naśladować dotyk i wdychanie papierosa. W każdym z nich zastosowano ustnik wykonany z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
Oprócz unikalnej uchwytu na papierosy, zestaw ten ma baterię o pojemności 1000 mah, która może być używana przez długi czas. I ma 5,5 ml e-soku, do 2000 zaciągnięć. To może dać nam bardzo dobre doświadczenia. Zapewnij klientom ciągłą przyjemność i komfort.
D27, jednorazowy e-papieros 800 Puff Bar, to trwały produkt z obudową ze stali nierdzewnej 304, która jest odporna na upadki. Tak jak możesz lubić!
Jego szczegóły są następujące:
| Nikotyna | 2% sól nikotynowa |
| Płyn E | 5,5 ml płynu E |
| Ptyś | 2000 zaciągnięć na urządzenie |
| Przełącznik | Kontrola przepływu powietrza |
| Bateria | Zintegrowana bateria 1000 mAh |
| Smak | Dostępnych jest 10 smaków |
| Pudełko upominkowe | 10 sztuk w jednym pudełku prezentowym |
| Karton | 400 sztuk w jednym kartonie |
| G.W | 28 kg |
| POMIAR | 55,5*28,5*30 cm |
Pytania:
1.Który jednorazowy e-papieros jest najlepszy?
Nie wiemy zbyt wiele, ani jak powiedzieć, która marka jest najlepsza. Pragnę tylko powiedzieć, że nasze e-papierosy marki EGQ są dobrze znane na rynku, a cena jest przystępna. Jest wielu klientów, którzy u nas kupują.
2.Czy jednorazowe e-papierosy są gorsze od papierosów?
Eksperci są zgodni, że wapowanie jest znacznie mniej szkodliwe niż palenie, ale wiąże się z ryzykiem. E-papierosy narażają użytkowników na mniej toksyn i w niższych stężeniach niż palenie papierosów.
3.Co się stanie, gdy rzucisz palenie i zaczniesz wapować?
Przejście na wapowanie pomoże poprawić krążenie krwi i zaczniesz doświadczać odpowiedniego poziomu tlenu. Na początku możesz odczuwać zawroty głowy lub oszołomienie, ponieważ nie jesteś do tego przyzwyczajony. Twój mózg cierpi na niedobór tlenu i wtedy dostosowuje się do potrzebnego mu poziomu tlenu.
Często zadawane pytania
P: Jakie są warunki płatności?
Odp.: Zwykle akceptujemy płatności T/T lub Akredytywa. Zapłać 50% z góry, rozpoczniemy produkcję, po uregulowaniu salda wyślemy.
P: Jak radzić sobie z problemami z odprawą celną?
Odp.: Klient jest odpowiedzialny za uiszczenie wszelkich ceł, podatków, opłat za odprawę celną i wszelkich opłat za przechowywanie naliczonych lokalnie podczas procesu odprawy celnej. Przesyłka zostanie zwrócona do naszego magazynu, jeśli opłata nie zostanie uiszczona w przewidzianym terminie przewidzianym dla standardowej odprawy celnej w Twoim kraju.
P: Co zrobić ze zwrotem?
Odp.: Nie przyjmujemy zwrotów, jeśli nie ma problemu z produktem.
Jeśli dzieje się tak z powodu produktu, zapewnimy wsparcie techniczne i odpowiednią obsługę posprzedażną.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również















