10ml E płynny waporyzator
1.D37 to elektroniczny papieros w kształcie kwadratu marki EGQ, który można schować, mały, ale trochę obsesyjno-kompulsyjny.
2. Jest bardzo odpowiedni dla użytkowników, którzy mają wyjątkową miłość do linii.
Opis
10ml E płynny waporyzator
D37 to elektroniczny papieros w kształcie kwadratu marki EGQ, który można schować, mały, ale trochę obsesyjno-kompulsyjny.
Jest bardzo odpowiedni dla użytkowników, którzy mają wyjątkową miłość do linii.
10ml E Liquid Vape to dzieło artystyczne.
To najnowsza burza na rynku jednorazowych e-papierosów.
Wyrafinowany design i czysty smak to historie stojące za tym produktem.
10ml E Liquid Vape to rodzaj zaspokojenia potrzeb tych, którzy mają kompulsywne potrzeby na rynku i jest arcydziełem w ramach segmentacji rynku.
Co zatem słychać na rynku jednorazowym – słyszymy!
Używanie tego jednorazowego elektronicznego papierosa sprawia, że jest to najszybszy sposób na rzucenie palenia, a wielu klientów nawet reaguje, że jest to rzadki produkt łagodzący ciśnienie, odpowiedni do rzucenia palenia lub bardzo odpowiedni do zaspokojenia własnych poglądów na temat piękna i czerpania przyjemności .
Wybór wielu smaków sprawił, że zakochaliśmy się w tym elektronicznym papierosie.
Szczęście zawsze się pojawia, jest przeszłością, teraźniejszością i oczekiwaniem na przyszłość.
Mam nadzieję, że Ci się spodoba i mam nadzieję, że możesz zostać naszym agentem promującym i sprzedającym, dziękuję!
Jego szczegóły są następujące:
| Nikotyna | 2% sól nikotynowa |
| E-ciecz | 7 ml e-liquidu |
| Ptyś | 3000 zaciągnięć na urządzenie |
| Przełącznik | Kontrola przepływu powietrza |
| Bateria | Zintegrowana bateria 500 mAh |
| Smak | Można wybrać 10 smaków |
| Pudełko upominkowe | 10 sztuk w jednym pudełku prezentowym |
| Karton | 200 sztuk w jednym kartonie |
| G.W | 12,5 kg |
| POMIAR | 55,5*28,5*30 cm |
Pytania:
1.ile kosztuje waporyzacja?
Zazwyczaj pojedyncze urządzenia kosztują od 15 do 100 dolarów. Ceny różnią się w zależności od projektu, rozmiaru, sprzętu grzewczego, długości baterii i zastosowanych materiałów.
2.Jak długo działają waporyzatory?
Jednorazowy waporyzator zawierający 2 ml e-liquidu może zassać 400-500 zaciągnięć. Podobnie fabrycznie napełniony e-liquid o pojemności 12 ml może pomieścić około 5,000 zaciągnięć.
3.Jaki jest wiek, w którym można wapować?
Ustawowy wiek umożliwiający wapowanie to 18 lat we Francji, Szwecji, Niemczech i większości krajów Europy, 18 lat w Japonii oraz 18 lat w USA i Kanadzie, z wyjątkiem niektórych stanów i prowincji.
Często zadawane pytania
P: Czy dostarczasz próbki? Czy jest to bezpłatne czy dodatkowe?
Odp .: Zapewniamy naszym klientom bezpłatne próbki. Jeśli próbka wymaga dostosowania, pobierzemy odpowiednią opłatę.
P: Kiedy zazwyczaj otrzymujesz odpowiedź?
Odp.: Wszystkie zapytania zostaną rozpatrzone w ciągu 24 godzin.
P: Co zrobić ze zwrotem?
Odp.: Nie przyjmujemy zwrotów, jeśli nie ma problemu z produktem.
Jeśli dzieje się tak z powodu produktu, zapewnimy wsparcie techniczne i odpowiednią obsługę posprzedażną.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również






















