Hurtownia I Vapes Jednorazowy Vape z 600 zaciągnięciami
1. D15 to coś więcej niż zwykły e-papieros. Jest wyposażony w potężną baterię 550 mAh, która dostarcza dymu aż do 600 zaciągnięć, dzięki czemu nadaje się zarówno do użytku osobistego, jak i towarzyskiego.
2. Oprócz imponujących specyfikacji, D15 to także produkt modowy, idealny dla modnych użytkowników, którzy chcą wyrazić swoje zdanie w swoim codziennym życiu.
Opis
Jednorazowy Elektroniczny Papieros 600 zaciągnięć Vape
Firma Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. wprowadziła niedawno na rynek e-papierosa D15. Ten długopis do e-papierosa wyposażony jest w potężną baterię 550 mAh, która na jednym ładowaniu wytrzymuje aż 600 zaciągnięć.
D15 jest przenośny i można go używać w dowolnym miejscu. Dzięki zaawansowanemu systemowi ogrzewania i wysokiej jakości materiałom, długopis do e-papierosa D15 wytwarza bogaty i pyszny dym, który zadowoli nawet najbardziej wymagających entuzjastów palenia.
Jedną z wyjątkowych cech pióra do e-papierosów D15 jest akumulator. Dzięki pojemności baterii 550 mAh, niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym entuzjastą e-papierosów, czy zwykłym użytkownikiem, długopis do e-papierosów D15 zapewni Ci całą moc potrzebną do cieszenia się ulubionym e-liquidem.
Jego szczegóły są następujące:
| Sól nikotynowa | 2% sól nikotynowa |
| Płyn E | 2ml płynu E |
| Ptyś | 600 zaciągnięć na urządzenie |
| Bateria | Zintegrowana bateria 550 mAh |
| Smak | Można wybrać 10 smaków |
| Pudełko upominkowe | 10 sztuk w jednym pudełku upominkowym |
| Karton | 400 sztuk w jednym kartonie |
| Podlegający opłacie | Możliwość ponownego naładowania baterii |
| G.W | 28 kg |
| POMIAR | 55,5*28,5*30 cm |
Pytania:
1. Czy wapowanie pomaga na stany lękowe?
Stres i niepokój mogą wywołać ochotę na wapowanie i sprawić, że trudniej będzie Ci rzucić palenie na dobre. Kiedy odczuwasz takie uczucia, możesz ulec pokusie, aby sięgnąć po waporyzator, aleWapowanie nie jest skuteczną metodą radzenia sobie z problemem. Istnieją zdrowe i skuteczne sposoby radzenia sobie ze stresem i lękiem.
2. Dlaczego po rzuceniu wapowania jestem taki głodny?
To normalne, że po rzuceniu palenia apetyt nieco wzrośnie. Twoje ciało może nie spalać kalorii tak szybko. Możesz także jeść więcej ze względu na stres związany z rzuceniem palenia lub ze względu na problemy z rękami i ustami.
3. Czy stan Twojego organizmu poprawia się po rzuceniu wapowania?
Palenie, nawet e-papierosów, może poważnie pogorszyć zdrowie płuc i utrudniać walkę z infekcjami.Jednak rzucenie palenia pomoże Twoim płucom się odbić. „Po miesiącu pojemność płuc poprawia się; duszność i kaszel są zauważalnie rzadsze” – mówi dr Djordjevic.
Często zadawane pytania
P: Jakie są Twoje warunki płatności?
Odp.: Zwykle akceptujemy płatności T/T lub Akredytywa. Zapłać 50% z góry, rozpoczniemy produkcję, po uregulowaniu salda wyślemy.
P: Jak długi jest czas dostawy?
Odp.: Jeśli towar jest w magazynie, zazwyczaj jest to 1-5 dni. Jeśli nie ma zapasów, jest to ustalane na podstawie ilości i zwykle trwa to 1-2 tygodni.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

600 zaciągnięć Vape Pen Elektroniczny papieros Vape
-

Jednorazowy waporyzator o pojemności 10000 zaciągnięć
-

15000 zaciągnięć Vape Elektroniczny papieros Vape Pod
-

Hurtownia jednorazowych Vabeen Vape o smaku owocowym
-

Hurtownia Kryształowych Jednorazowych Elektronicznyc...
-

Niestandardowy jednorazowy moduł Vape kompatybilny z...








