Jacob E Cig
1.D20 to piękny jednorazowy elektroniczny papieros o różnych smakach i jasnych kolorach.
2. Stylowa, lekka i kompaktowa konstrukcja, która idealnie pasuje do dłoni i kieszeni
Opis
Jacob E Cig
Jednorazowy e-papieros D20 nazywany także Jacob E Cig – stylowy i wygodny wybór
Jednorazowy e-papieros D20, Jacob E Cig, to pięknie zaprojektowane urządzenie dostępne w szerokiej gamie smaków i żywych kolorach. Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji idealnie mieści się w dłoni i kieszeni, co czyni go doskonałym wyborem i poręcznym towarzyszem, gdziekolwiek się wybierasz.
Zasilany baterią 550 mAh, dzięki jednorazowemu e-papierosowi D20 nie musisz się martwić marnowaniem lub wyczerpaniem energii. Jest również fabrycznie wyposażony w 3,2 ml e-liquidu, dzięki czemu możesz cieszyć się stosunkowo długotrwałym doświadczeniem.
W większości przypadków jednorazowy e-papieros D20 (Jacob E Cig) zawiera 2% nikotyny, która pomaga palaczom rzucić palenie. Jeśli jednak wolisz nie mieć nikotyny, możemy ją odpowiednio dostosować.
Dzięki 800 zaciągnięciom i zastosowaniu przełącznika aktywowanego powietrzem wystarczy długo zaciągnąć, aby zadziałało.
Podsumowując, jednorazowy e-papieros D20, Jacob E Cig, to modne i wygodne urządzenie, które zapewnia płynne wapowanie z szeroką gamą smaków do wyboru. Lekka konstrukcja i długi czas pracy baterii sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które są w ciągłym ruchu. Pożegnaj nieporęczne i niechlujne tradycyjne papierosy i poznaj współczesną wygodę wapowania dzięki jednorazowemu e-papierosowi Jacob E Cig D20.
Jego szczegóły są następujące:
| Nikotyna | 2% sól nikotynowa |
| Płyn E | 3,2 ml płynu E |
| Ptyś | 800 zaciągnięć na urządzenie |
| Przełącznik | Kontrola przepływu powietrza |
| Bateria | Zintegrowana bateria 550 mAh |
| Smak | Można wybrać 10 smaków |
| Pudełko upominkowe | 10 sztuk w jednym pudełku prezentowym |
| Karton | 400 sztuk w jednym kartonie |
| G.W | 15 kg |
| POMIAR | 55,5*28,5*30 cm |
Pytania:
1. Jakie są najlepsze smaki dla vape pena?
E-liquid tytoniowy, e-liquid jagodowy, e-liquid jabłkowy, e-liquid waniliowy, e-płyn tytoniowy z całych liści, e-płyn z koksem, e-płyn kawowy.
2. Jakich smaków unikać podczas waporyzacji?
a. Mięta pieprzowa. Pulegone znajduje się w oleju ekstrahowanym z mięty pieprzowej i wiadomo, że powoduje raka.
b.Diacetyl, acetoina lub pentanodion.
c.heavy metal.
d. Octan witaminy E.
e.glikol dietylenowy.
f.Cynamon.
g.waniliowy.
h.Truskawki i banany.
3.Jaki waporyzator jest najpopularniejszy?
Wśród e-papierosów największą popularnością cieszą się e-papierosy jednorazowe.
Często zadawane pytania
P: Czy dostarczasz próbki? Czy jest to bezpłatne czy dodatkowe?
Odp .: Zapewniamy naszym klientom bezpłatne próbki. Jeśli próbka wymaga dostosowania, pobierzemy odpowiednią opłatę.
P: Kiedy zazwyczaj otrzymujesz odpowiedź?
Odp.: Wszystkie zapytania zostaną rozpatrzone w ciągu 24 godzin.
P: Co zrobić ze zwrotem?
Odp.: Nie przyjmujemy zwrotów, jeśli nie ma problemu z produktem.
Jeśli dzieje się tak z powodu produktu, zapewnimy wsparcie techniczne i odpowiednią obsługę posprzedażną.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
















